Mx High Tech

<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: baslik in <b>/home/ariyazil/mxincubation.com/studyolarcategory.php</b> on line <b>32</b><br />

Mx Yüksek Teknolojiler Kuluçka Programı

Bilime veya Ar-Ge’ye dayalı ürünler geliştiren  Yüksek Teknoloji girişimlerini desteklemeye yönelik tasarlanan stüdyo modelidir.  Yüksek teknolojide ürün geliştirme, güçlü bir dizi gelişmiş beceri, bilgi ve altyapıdan destek gerektiren ve ürünlerin pazara sunulma süresini uzatan temel araştırmalara ve/veya gelişmiş Ar-Ge’ye dayanır.

ALT ALANLARI:

Yapay Zeka: Yapay zeka tabanlı çözümler, tarım, sağlık, eğitim, lojistik ve enerji başta olmak üzere hayatın her alanında girişimcilerin yeni nesil iş modelleri geliştirilmesine yönelik tasarlanan tematik bir alandır.

Blockchain: Bankacılık, online ödeme teknikleri, fintech uygulamaları ile veri depolama ve blockchain wallet gibi araçların desteklenmesine yönelik tasarlanan tematik bir alandır.

Finansal Teknolojiler: Finansal teknoloji alanında yenilikçi çözümler geliştiren ve bu çözümleri işletmeye dönüştüren girişimlerin faaliyetlerini desteklemeye yönelik tasarlanan tematik bir alandır.

Uzay & Savunma Sanayi: Türk savunma, havacılık ve uzay sektörünün yerlilik oranının arttırılması, kritik teknolojilere erişim sağlanması ve uluslararası rekabette üst seviyelere taşınmasına yönelik tasarlanan tematik bir alandır.

Otonom Araçlar ve Mobilite: Otonom araçlar taşımacılık sektörünün geleceğini şekillendiren önemli bir teknolojik gelişmedir. İnsanların hayatını kolaylaştırabilir, trafik kazalarını azaltabilir ve ulaşımı daha verimli hale getirebilecek sistemlerin desteklenmesine yönelik tasarlanan tematik bir alandır.

Robotik: Girişimcilik 4.0’ da, robot teknolojileri kullanarak işleri yürütme, dijitalleşen süreçler ve bu süreçlerin denetiminde otomatik sistemlerin yaygın olarak kullanılmasına yönelik tasarlanan tematik bir alandır.

  • Yayınlanma Tarihi
    Notice: Undefined index: dateNew in /home/ariyazil/mxincubation.com/studyolarcategory.php on line 54
  • Etkinlik Türü
    Notice: Undefined index: titleText1 in /home/ariyazil/mxincubation.com/studyolarcategory.php on line 59
  • Konum
    Notice: Undefined index: titleText2 in /home/ariyazil/mxincubation.com/studyolarcategory.php on line 64