Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

İnovasyon ve Girişimcilik ekosisteminin 6. Teknoloji Çağı’nı yaşadığı günümüzde çağın ihtiyaçlarına çözüm geliştirecek ve adapte olabilecek yeni bir Ön Kuluçka ve Girişimcilik Markası olan MX Incubation – MX Startup Marmara Üniversitesi İnovasyon ve Teknoloji Transferi Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde oluşturulmuş bir markadır.

Üniversite içi öğrenci ve akademisyenlerimizin ve dış danışmanlarımızın girişimcilik potansiyellerini arttırmak, ürün veya hizmet iş fikirlerinin ticarileşmesi, şirketleşmesi yolunda destek sağlamak ve bu desteği karşılıklı fayda ekseninde sürdürülebilir kılmak misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Mxincubation, Kuluçka ve destek faaliyetlerini, Üniversitemiz Stratejik Planı, 2023 Stratejik Vizyonu Planı, 11.Kalkınma Planı, BM Sürdürülebilirlik Eylem Planlarını dikkate alarak geliştirmektedir.

about

Vizyonumuz

İleri teknoloji ve yenilikçi ürün ve hizmetler doğrultusunda projelerin ticarileşme potansiyellerini ve teknik altyapısını üniversitenin mevcut bilimsel ve teknolojik bilgi birikimi ile bütünleştiren bir arayüz olmak.

Misyonumuz

Yaratıcı fikirlerle dönüşüm kültürünü beslemek, akademi ve endüstriler arasında bir ağ oluşturarak dinamik bir girişimcilik ekosistemi oluşturmak.

Sayılar

Türkiye'de Bir İlk!
Girişimciler ve Yatırımcılar Bir Arada!

14

K+

Toplam Girişim

13

M+

Yatırımcı Havuzu

244

+

Aktif Girişim

53

M+

Ön Kuluçka

Meet The Team

Awesome pix saas Team

avater

Dylan Meringue

Project Manager

avater

Lance Bogrol

Developer

avater

Dylan Meringue

UI/UX designer

İş Birliklerimiz

bg

Birlikte Çalışalım!

Ekibimize katılın ve ayrıcalıklardan hemen faydalanmaya başlayın.

Başvur
circle